Aktualności

Webinar "Porozmawiajmy o adopcji"

5 kwietnia 2022 r. psychologowie z naszego Ośrodka poprowadzili webinar dotyczący zagadnień adopcyjnych.

Czytaj więcej...

"Jeżyk pod króliczym dachem, czyli adopcyjne opowieści o niezwykłej treści"

Oddajemy w Wasze ręce pierwsze wydanie adopcyjnych opowieści o niezwykłej treści. Ich autorami są Ci, którzy w naszym ośrodku przeszli długą, ale – jak sami twierdzą – piękną drogę przygotowania do pełnienia funkcji rodziny adopcyjnej. Każda historia jest rodzajem przypowieści i stanowi ilustrację doświadczeń tych Dużych, którzy chcą mieć Dzieci, ale także tych Małych, którzy chcą mieć Rodziców.

Czytaj więcej...

Wsparcie i pomoc w sytuacji zagrożenia - WEBINAR dla rodziców i opiekunów

Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny w Sosnowcu zaprasza do udziału w webinarze związanym z obecną sytuacją za naszą wschodnią granicą. Termin: środa, 9 marca 2022 r., godz. 18.00

Czytaj więcej...

DOA w październiku i listopadzie 2021

Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny pracuje w trybie stacjonarnym

Czytaj więcej...

DOA w sierpniu i wrześniu 2021

Aktualnie Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny w Sosnowcu pracuje w trybie stacjonarnym. Spotkania odbywają się po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu. Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej...

Spotkanie rodzin adopcyjnych 2021

W dniach 29 i 30 maja oraz 19 czerwca 2021 r. odbyło się VII Spotkanie Rodzin Adopcyjnych organizowane przez nasz ośrodek. Ze względu na stan epidemii miało ono nietypowy przebieg: pierwsza część została przeprowadzona w internecie, druga stacjonarnie w Jaroszowcu koło Olkusza.

Czytaj więcej...

Jesteśmy w internecie!

Z radością informujemy, że została uruchomiona strona internetowa Diecezjalnego Ośrodka Adopcyjnego w Sosnowcu. Zachęcamy do korzystania z jej zasobów wszystkich zainteresowanych tematyką adopcji.

Czytaj więcej...

Diecezjalny
Ośrodek Adopcyjny
  • ul. Skautów 1
  • 41-200 Sosnowiec
  • pokój nr 4
Kontakt
  • tel. 32 269 51 70
  • tel. 519 512 819
  • fax 32 292 98 93
  • e-mail: doa.sosnowiec@gmail.com


Prowadzenie ośrodka adopcyjnego jest finansowane przez Województwo Śląskie ze środków z dotacji celowej z budżetu państwa