Grupa Wsparcia dla Rodzin Adopcyjnych 2023/2024

Zapraszamy rodziców adopcyjnych, pragnących uzskać pomoc w róznych sytuacjach dnia codziennego, do udziału w Grupie Wsparcia o charakterze zamkniętym. 

????WAŻNE INFORMACJE!!! ????

????Spotkania: raz w miesiącu, w piątki.

????Terminy w 2023 r.: 22.09.2023 ; 20.10.2023 (II spotkanie zamykające) - pozostałe terminy na 2023 r. oraz na 2024 r. zostaną ustalone wspólnie z grupą.

????Godzina: 16.30-19.30 (z przerwą).

????Charakter grupy: zamknięta (od II spotkania).

????Zapisy: mailem - w mailu prosimy o informację kto będzie uczestniczył (czy 1 rodzic czy 2 rodziców) oraz ile dzieci jest w rodzinie i w jakim wieku; w tytule maila prosimy wpisać GRUPA WSPARCIA – będziemy się z Państwem kontaktować, celem rozeznania sytuacji rodzinnej.

????Adres mailowy Ośrodka: doa.sosnowiec@gmail.com

????Miejsce: siedziba DOA w Sosnowcu, ul. Skautów 1.

????Liczba miejsc ograniczona!

Drogi Rodzicu! Prosimy o przemyślaną decyzję odnośnie uczestniczenia w całym rocznym cyklu. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość rezygnacji w trakcie trwania Grupy, jednakże po zamknięciu Grupy na drugim spotkaniu, nie ma możliwości dołączenia nowych osób. Jeśli dojdziesz do wniosku, że to nie miejsce dla Ciebie, Twoja rezygnacja może uniemożliwić uczestnictwo komuś, kto bardzo w danym momencie tego potrzebuje.

Pamiętaj, że Grupa Wsparcia to przestrzeń, w której uczestnicy dzielą się swoimi trudami, kłopotami, emocjami. Szukają rozwiązań, gdy sami nie umieją sobie z czymś poradzić. Z Grupy Wsparcia można czerpać, dobrze jednak coś również z siebie dać innym. To miejsce, w którym w zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa uczestnicy powierzają sobie wzajemnie kawałek siebie, ten trudny kawałek.

Grupę Wsparcia prowadzi dwóch doświadczonych pracowników Ośrodka, którzy jako moderatorzy będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem spotkań.

Serdecznie zapraszamy ☺️

Diecezjalny
Ośrodek Adopcyjny
  • ul. Skautów 1
  • 41-200 Sosnowiec
  • pokój nr 4
Kontakt
  • tel. 32 269 51 70
  • tel. 519 512 819
  • fax 32 292 98 93
  • e-mail: doa.sosnowiec@gmail.com


Prowadzenie ośrodka adopcyjnego jest finansowane przez Województwo Śląskie ze środków z dotacji celowej z budżetu państwa